Beykoz Eşya Depolama

Eşya depolama firması olarak İstanbul’un Beykoz ilçesinde uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Kişiler yeni bir şehre taşınacaklarında eşyalarını kalacak yer bulana kadar güvende tutacakları yer arayışına giriyorlar. Bizler Beykoz eşya depolama firması olarak onların yardımına koşuyoruz ve eşyalarının istedikleri süre boyunca güvenli depolarımızda tutulmasını sağlıyoruz. Bazen de müşterilerimiz yerin taşındıkları yerlerde eşyalarının sığmaması durumuyla karşılaşabiliyorlar. Bu durumlarda da onlara depolarımızla hizmet veriyoruz.

Eşya Depolama Hizmet İçeriği

Eşyaların depolarda kırılma ve zarar görmemesi amacıyla kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan firmamızın eşya depolama hizmet içeriği şu şekilde oluyor;

  • Depolanacak eşyaların depo şartlarına uygun paketlenmesi
  • Eşya depolama için nakliyat hizmetleri
  • Depolanacak eşyaların sigortalanması
  • Depoların güvenlik kameralarıyla 24 saat izlenmesi
  • Depolarda meydana gelebilecek olaylar için güvenlik görevlisinin bulunması
  • Eşyaların böcek ya da depo kaynaklı zarar görmemesi için deponun belirli aralıklarla ilaçlanması

 

beykoz eşya depolama

Firmamızdan eşya depolama hizmeti alan kişiler için bu hizmetleri de beraberinde vererek eşyaların kiralama sonuna kadar zarar görmeden kalmasını sağlıyoruz.

Eşya Depolama Çeşitleri

Beykoz Eşya depolama firması olarak farklı eşya depolama hizmetleri veriyoruz. Bunlardan birisi parça eşya depolaması oluyor. Müşterilerimizin parça olan eşyalarını istedikleri sürece depolarımızda tutuyoruz. Bunun dışında 2+1, 3+1 ve 1+1 eşya depolama hizmeti veriyoruz. Hizmetlerimiz için talep ettiğimiz fiyatlar eşyaların miktarına ve depolama türüne göre değişebiliyor. Ancak firma olarak eşya depolama hizmetlerimizi müşterilerimizin bütçelerine uygun olacak şekilde gerçekleştiriyoruz.

Depolanacak Eşyaların Sigortalarını Yapıyoruz

Beykoz Eşya depolama firması olarak müşterilerimizin eşyalarının istenmeyen durumlarda zarar görmeleri karşılığında müşterilerimizin mağdur olmalarını istemiyoruz. Bu sebeple depolarımızda tutacağımız eşyalara sigorta yapıyoruz. Ücretsiz olarak yaptığımız bu sigorta sayesinde müşterilerimiz eşyaları kırılıp hasar aldıklarında sigortadan yararlanarak mağdur olmuyorlar.

Güvenlik Kameralarıyla İzlenen Depoları Kullanıyoruz

Firma olarak müşterilerimizin ev ya da ofis eşyalarının zarar görmeyecekleri temiz depolarımızda hizmet veriyoruz. Eşyaların tutulduğu depolarımız 24 saat güvenlik kameralarıyla izleniyor. Böylece depolarda meydana gelebilecek soygun ve hırsızlık gibi olaylara zamanında müdahale edilmesini sağlıyoruz. Ayrıca güvenlik kameralarına eş depolarımızda güvenlik elemanları nöbet tutuyorlar. Böylece elemanlarımız meydana gelebilecek olayların önüne geçebiliyorlar.

Depomuza gelip rahatlıkla bakabilirsiniz.
Hemen Arayın